Kontakt os

GK Danmark A/S er en del af norske GK Gruppen AS - en af Nordens førende teknikentreprenører. I Danmark har vi hovedkontor i Odense.

Adresse

Ørbækvej 268 C

5220 Odense SØ

Kontakt

Tlf: +45 6614 2412
Mail: post@gk.dk

 

Fakturaoplysninger

Kontaktpersoner

Jørgen Christensen

Adm. direktør

T: +45 60 10 61 45 E: Jorgen.Christensen@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Jørgen

Lars Munch-Andersen

Økonomi direktør

T: 22801667 E: Lars.Munch-Andersen@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Lars

Kim Kruse Hallengreen

Regionsdirektør / PMO & Marked

T: +45 40 38 79 78 E: kim.kruse@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Kim Kruse

Lars Sjørring

Regionsdirektør / Eksisterende byggeri

T: +45 20 13 79 40 E: Lars.Sjorring@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Lars

Allan Løvgreen

Regionsdirektør / Ventilation Sjælland/Fyn

T: +45 21 33 16 70 E: Allan.Lovgreen@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Allan

Henrik Eriksen

Regionsdirektør / Ventilation Vest

T: +45 23 66 50 25 E: Henrik.Eriksen@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Henrik

Lars Peter Nielsen

Regionsdirektør / VVS & Rør

T: +45 51 56 39 18 E: Lars.Nielsen@gk.dk

Har du spørgsmål?

Kontakt Lars Peter

Fakturainformationer

Her finder du fakturaoplysninger for GK Danmark A/S samt Vagns VVS A/S, der er en del af GK Gruppen AS.